Jesteś tutaj: Start / Humor

• KOMPUTEROWE STWORZENIE ŚWIATA
    Na początku było słowo i w słowie były dwa bajty, i więcej nic nie było.

Dodał/a: gość, dnia: 2019-12-13
  • Dyrektor szkoły przechodzi korytarzem obok klasy, z której słychać straszny wrzask. Wpada, łapie za rękaw najgłośniej wrzeszczącego, wyciąga go na korytarz i stawia w kącie. Po chwili z klasy wychodzi kolejnych trzech młodzianów, którzy pytają:
    - Czy możemy już iść do domu?
    - A z jakiej racji?
    - No... przecież skoro nasz nowy pan od matematyki stoi w kącie, to chyba lekcji nie będzie, prawda?

Dodał/a: Maja ;**, dnia: 2019-12-13
  • Dlaczego moja mama mówi że jej nie pomagam? Przecież podlewam kwiatki swoimi lekarstwami :D

Dodał/a: Kotek, dnia: 2019-12-13
  • Wywiadówka w szkole:
    -Państwa dzieci są bardzo muzykalne.
    -Dlaczego? pyta się mama Filipa.
    -Ciągle grają mi na nerwach!

Dodał/a: mysza123 (IP: 188.47.166.213), dnia: 2019-12-13
  • Przychodzi Jasio w odwiedziny do dziadka.<br /> Nagle pod kominkiem spostrzegł skórę tygrysa.<br /> Mówi do dziadka:<br /> - Dziadku, dziadku, opowiedz mi jak to było z tym tygrysem!<br /> - Wybrałem się kiedyś do lasu. Wziąłem ze sobą strzelbę, tak na wszelki wypadek. Idę sobie, idę, wtem słyszę, a w krzakach czai się tygrys. No to ja PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu...<br /> - Kurczę, dziadku - przerywa Jasio - ale Ty odważny... Ja to bym się od razu zesrał ze strachu!<br /> - A jak myślisz bałwanie, na czym ten tygrys się ślizgał?
    Dodał/a: L.S (IP: 193.106.155.3), dnia: 2019-12-13
  • Jasiu powiedz co wiesz o jaskółkach?-Pyta pani. To bardzo mądre ptaki odlatują gdy tylko rozpoczyna się rok szkolny xDD
    Dodał/a: KiloKaktus (IP: 31.61.138.226), dnia: 2019-12-13

Dodaj żart

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.