Pasowanie uczniów klasy pierwszej 30.10.2019

PASOWANIE KLASY I

Dnia 30 października odbyło się, zgodnie z tradycją naszej szkoły, uroczyste pasowanie na ucznia. Uroczystość zgromadziła wielu gości: rodziców, grono pedagogiczne oraz całą społeczność uczniowską szkoły. Uczniowie klasy pierwszej przygotowali bogaty program artystyczny, w którym nie zabrakło recytacji wierszy, śpiewania piosenek, a także tańca, który szczególnie przypadł do gustu zarówno małym jak i dużym. Uczniowie klasy pierwszej udowodnili, iż zasługują na przyjęcie w poczet braci uczniowskiej.

Na koniec, już jako pełnoprawni uczniowie, otrzymali z rąk pana dyrektora pamiątkowe dyplomy, od rodziców poduszki, które na pewno pomogą w nauce tabliczki mnożenia ;), a od uczniów klasy III przybory szkolne oraz słodycze. Uroczystość zakończyła się wspólnym spotkaniem ze słodkim poczęstunkiem.

Wychowawca Karolina Ręk

Autor: Karolina Ręk