Wzorowi uczniowie

Jesteś tu: » Strona startowa » Wzorowi uczniowie

W roku szkolnym 2014/2015 świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

      

Klasa IVa 

Blus Amelia

Grabowski Adam

Skiba Mateusz


Klasa IVb

Kryszkiewicz Katarzyna

Woliński Jakub

 

Klasa V 

Gajocha Natalia

Grzybowska Amelia 

Janeczek Jagoda

Pszczoła Marcel

Ręk Oliwia 

Wołowiec Jakub

   

Klasa VIa

Blus Krystian

Kowalczyk Małgorzata


Klasa VIb 

Krupińska Nadia

Nizio Bartosz

Wojciechowska Martyna




W roku szkolnym 2013/2014 świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

  

Klasa I 

Krupiński Szymon 

Łatka Patrycja 

Nizio Agata

 

Klasa II 

Małolepsza Patrycja

Piórczyńska Maja

Terelak Wiktoria

    

Klasa III 

Blus Amelia  

Krupińska Ilona  

Kryszkiewicz Katarzyna

Mika Marika

Skiba Mateusz

Woliński Jakub

 

Klasa IV 

Gajocha Natalia

Grzybowska Amelia 

Pszczoła Marcel

Ręk Oliwia

Staszak Wiktoria

Sykuła Wiktoria 

Wołowiec Jakub

   

Klasa V 

Wolińska Barbara 

  

Klasa VI 

Berdzik Michał 

Dziwoń Karolina 

Jaworska Dominika 

 Kin Martyna

Nowysz Bogumił

Sawka Katarzyna



 

W roku szkolnym 2012/2013 świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

  

Klasa I 

Małolepsza Patrycja 

Terelak Wiktoria 

Witkowska Barbara

  

Klasa II a 

Blus Amelia 

Krupińska Ilona 

Skiba Mateusz

  

Klasa II b 

Kryszkiewicz Katarzyna 

Mika Marika 

Woliński Jakub

  

Klasa III 

Bystrzak Oliwia 

Marszałek Robert 

Pszczoła Marcel 

Wołowiec Jakub

  

Klasa IV a 

Wolińska Barbara

  

Klasa IV b 

Grzywacz Jakub 

Krupińska Nadia 

Nizio Bartosz 

Wojciechowska Martyna

  

Klasa V a 

Dziwoń Karolina 

Nowysz Bogumił 

Sawka Katarzyna

  

Klasa V b 

Kin Martyna

  

Klasa VI a 

Chmiel Krystian 

Dzięgielewska Nikola 

Nowysz Antonina 

Więsek Dominika

  

Klasa VI b 

Drapała Mateusz 

Godyń Wiktoria 

Piotrowski Mikołaj




W roku szkolnym 2011/2012 świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

 

Klasa I a

Blus Amelia

Krupińska Ilona

Skiba Mateusz

 

Klasa I b

Mika Marika

Olejniczak Martyna

Woliński Jakub

 

Klasa II a

Dzięgielewski Kacper

Marszałek Robert

Wołowiec Jakub

 

Klasa II b

Grzybowska Amelia

Pszczoła Marcel

Ręk Oliwia

 

Klasa III a

Kowalczyk Małgorzata

Rakowski Miłosz

Sobolewska Martyna

 

Klasa III b

Eljasz Aleksandra

Nizio Bartosz

Wojciechowska Martyna

 

Klasa IV a

Berdzik Michał

Dziwoń Karolina

Nowysz Bogumił

Sawka Katarzyna

 

Klasa IV b

Kin Martyna

Piotrowski Maksymilian

Świątkowski Maciej

 

Klasa V a

Chmiel Krystian

Dzięgielewska Nikola

Grygiel Julia

Iwan Klaudia

Nowysz Antonina

Więsek Dominika

 

Klasa V b

Drapała Mateusz

Godyń Wiktoria

Piotrowski Mikołaj

 

Klasa VI a

Antczak Bartosz

Dąbrowski Kacper

Flisińska Iga

Kawka Zuzanna

Kaźmierczak Remigiusz

Staszak Weronika

Szulc Alicja

Zduńczyk Aleksandra

Zjawiony Marcin

 

Klasa VI b

Godyń Jakub

Orman Dominika

Piórczyńska Natalia

Siepka Kacper

Sykuła Emanuela

Wysłobocka Alicja