Jesteś tu: » Strona startowa » WYDARZENIA
  • Park trampolin

20 czerwca 2017 mała grupa uczniów(10) z klas IV, V i VI pojechała do Szczecina.

Celem wyjazdu był Park Trampolin w Szczecinie ale przede wszystkim nauka samodzielności podczas wyjazdu. Każdy uczeń miał za zadanie kupić bilet autobusowy i tramwajowy, odczytać na rozkładzie jazdy godziny przyjazdu i odjazdu autobusu i tramwaju, oraz skasować bilet tramwajowy.

Wyjazd do Szczecina autobusem liniowym to nowe doświadczenie dla 9 uczniów z grupy, które w przyszłości na pewno im się przyda.

Sam pobyt w Parku Trampolin to strzał w 10. Super zabawa, która wymagała dużej sprawności od uczestników. Podczas zabawy uczniowie wzięli udział w konkurencji, która polegała na pokonaniu wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Zwycięzcą okazał się Jakub Woliński tuż przed Krystianem Aściukiewiczem i Oskarem Muszyńskim.

Atrakcjom nie było końca.....

Wycieczka skończyła się o 17.00

Opiekun

Dorota Tujek

• III Memoriał im. Mariana Matysiaka w piłce nożnej

Dnia 13 czerwca 2017 r. na stadionie OSiR w Pyrzycach odbył się III Memoriał im. Mariana Matysiaka w piłce nożnej zorganizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pyrzycach.

Nasi chłopcy zajęli I miejsce wygrywając wszystkie mecze.

Wyniki:

-Pyrzyce

-OSW dz.

półfinał:

-OSW chł.

FINAŁ:

-Brzesko

Skład:

Remik Kurzyk – Łukasz Podraska, Mateusz Skiba, Krystian Aściukiewicz, Adam Grabowski, Karol Tomaszewski, Igor Wsolak, Mateusz Sykuła, Filip Nowak

opiekun

Cezary Siepka

• Festyn rodzinny'2017

W sobotę 10 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Żabowie odbył się festyn rodzinny.

Piękna pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Na gości czekała moc atrakcji – był dmuchany zamek, trampolina, ogromne bańki mydlane, balony wodne,  quady, kącik maluszka, kącik piękności z malowaniem twarzy, paznokci, włosów.

Miejscowi strażacy dla uczestników festynu przygotowali niespodziankę – wielki „prysznic” z brodzeniem w błotku włącznie. Wszyscy mogli obejrzeć pokaz gimnastyczny Weroniki Staszak.

W programie festynu znalazły się również indywidualne i zespołowe konkurencje sportowe na wesoło. Była też loteria fantowa z nagrodą główną – wspaniałą deskorolką, którą wylosowała Emilka Patla. Działały także stoiska kulinarne z bardzo bogatą ofertą, zachwycającą nawet najwybredniejsze gusta. Dużym powodzeniem cieszyła się strzelnica oraz karaoke.

Wiele działań nie byłoby możliwe, gdyby nie zaangażowanie rodziców  i  pomoc sponsorów, którym bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie  naszego przedsięwzięcia.

• Sukcesy sportowe 2016-2017

• Najlepszy sportowiec 2016-2017