WYDARZENIA

Jesteś tu: » Strona startowa » WYDARZENIA
  • Mini piłka ręczna chłopców - 10.02.2018

Dnia 10 lutego w hali sportowej w Kozielicach odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej chłopców, w których startowali chłopcy z naszej szkoły.

Po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach zajęliśmy IV miejsce.

Skład drużyny:

Krzysztof Szałecki – Alan Ksel, Mikołaj Prodan, Filip Nowak, Krystian Aściukiewicz, Remik Kurzyk, Mateusz Sykuła, Igor Wiśniewski, Aleks Mika.

• Bal karnawałowy 0-III

9 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0 - III. Tego dnia świetlica zamieniła się w salę balową, do której przybyły Wróżki ze swoich krain. Każda z Wróżek miała przygotowane dla wszystkich uczestników zadania.

Zła Wróżka kazała dzieciom pracować niczym Kopciuszek, Mądra Wróżka zadawała zagadki, Dobra Wróżka sprawdzała znajomość zapachów. W przerwach między zadaniami wszyscy mogli bawić się przy dźwiękach doskonałej muzyki, którą przywiozła ze sobą Wróżka z Krainy Tańca! W czasie przerwy dzieci miały czas na odpoczynek.

Odbyły się również wybory króla i królowej balu.

• Mini piłka siatkowa chłopców - 31.01.2018

Dnia 31 stycznia 2018 r. w hali OSiR w Pyrzycach odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej.

Nasi chłopcy – grając czwórkami na boisku 7m x 7m – zostali zwycięzcami grupy I, znaleźli się w finale turnieju i zdobyli III miejsce.

W grupie I wygraliśmy trzy mecze. Fenomenalnym okazał się pierwszy mecz z Żukowem, gdzie Karol Tomaszewski po rozpoczęciu zagrywki nie oddał już nikomu piłki do końca seta i tym samym zdobył 20 punktów z rzędu. Pierwszy set zakończył się wynikiem 20 : 0, a drugi – 20 : 2. Trochę problemów stworzyliśmy sobie z Przelewicami przegrywając pierwszego seta, ale ostatecznie wygraliśmy 2 : 1. Łatwo też pokonaliśmy Bielice  2 : 0.

W meczach finałowych po zaciętej i wyrównanej walce przegraliśmy ze szkołami z Pyrzyc: z SP przy Rejtana – 1 : 2 oraz z  SP z Oddziałami Integracyjnymi – 0 : 2 (I set 19 : 20; II set 15 : 20).