Jesteś tu: » Strona startowa » WYDARZENIA
  • Mini piłka ręczna chłopców - 10.02.2018

Dnia 10 lutego w hali sportowej w Kozielicach odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej chłopców, w których startowali chłopcy z naszej szkoły.

Po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach zajęliśmy IV miejsce.

Skład drużyny:

Krzysztof Szałecki – Alan Ksel, Mikołaj Prodan, Filip Nowak, Krystian Aściukiewicz, Remik Kurzyk, Mateusz Sykuła, Igor Wiśniewski, Aleks Mika.

Wyniki:

Opiekun

mgr Cezary Siepka

• Bal karnawałowy 0-III

9 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0 - III. Tego dnia świetlica zamieniła się w salę balową, do której przybyły Wróżki ze swoich krain. Każda z Wróżek miała przygotowane dla wszystkich uczestników zadania.

Zła Wróżka kazała dzieciom pracować niczym Kopciuszek, Mądra Wróżka zadawała zagadki, Dobra Wróżka sprawdzała znajomość zapachów. W przerwach między zadaniami wszyscy mogli bawić się przy dźwiękach doskonałej muzyki, którą przywiozła ze sobą Wróżka z Krainy Tańca! W czasie przerwy dzieci miały czas na odpoczynek.

Odbyły się również wybory króla i królowej balu.

Królową okazała się Patrycja Dolna z klasy III b,

królem Filip Podgórczyk z klasy II.

Organizatorzy:

W.Adamska-Janiak,

J.Białek K.Fido,E.Kołodziejczyk

M.Kowalczyk,K.Ręk

• Mini piłka siatkowa chłopców - 31.01.2018

Dnia 31 stycznia 2018 r. w hali OSiR w Pyrzycach odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej.

Nasi chłopcy – grając czwórkami na boisku 7m x 7m – zostali zwycięzcami grupy I, znaleźli się w finale turnieju i zdobyli III miejsce.

W grupie I wygraliśmy trzy mecze. Fenomenalnym okazał się pierwszy mecz z Żukowem, gdzie Karol Tomaszewski po rozpoczęciu zagrywki nie oddał już nikomu piłki do końca seta i tym samym zdobył 20 punktów z rzędu. Pierwszy set zakończył się wynikiem 20 : 0, a drugi – 20 : 2. Trochę problemów stworzyliśmy sobie z Przelewicami przegrywając pierwszego seta, ale ostatecznie wygraliśmy 2 : 1. Łatwo też pokonaliśmy Bielice  2 : 0.

W meczach finałowych po zaciętej i wyrównanej walce przegraliśmy ze szkołami z Pyrzyc: z SP przy Rejtana – 1 : 2 oraz z  SP z Oddziałami Integracyjnymi – 0 : 2 (I set 19 : 20; II set 15 : 20).

Skład:

I czwórka - Aściukiewicz Krystian, Kurzyk Remik, Sykuła Mateusz, Tomaszewski Karol oraz Ksel Alan.

II czwórka - Krupiński Szymon, Mika Aleks, Nowak Filip, Wiśniewski Igor oraz Prodan Mikołaj.

Wyniki:

- Żuków

- Przelewice

- Bielice

Mecze finałowe:

SP Żabów

- SP Pyrzyce ul. Rejtana

1 : 2 /16:20; 20:15;12:`15/

SP Żabów

- SP z OI Pyrzyce

0 : 2 /19:20; 15:20/

SP z OI Pyrzyce

- SP Pyrzyce ul. Rejtana

Opiekun

mgr Cezary Siepka

P.s. Następne zawody to mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej.

• Konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe”
12 stycznia 2018r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe”, przeznaczony dla uczniów klas 0-VII.

Celem konkursu było propagowanie bezpiecznego wypoczynku dzieci w okresie ferii zimowych oraz rozwijanie twórczości plastycznej dzieci.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.
 Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne.

Laureatami konkursu zostali:
Jakub Zagórski (klasa II) - I miejsce
Agata Bober (klasa I) - II miejsce
Amelia Kula (klasa I) - II miejsce
Igor Bober (klasa 0) - III miejsce

Wyróżnienia zdobyły:
Amelia Marszałek (klasa I)
Natalia Pasternak (klasa IIIa)
Klaudia Prodan (klasa IIIa)
Paulina Sawka (klasa 0)
Amelia Sykuła (klasa IIIa)

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.
Wyróżnione prace można obejrzeć na korytarzu przy świetlicy szkolnej.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.

Organizatorzy:
Joanna Białek